Year Division Winner Runners Up (if known)  
         
    Reuben Henry Shield    
         
1924 A Grade Lakemba Congregational Ryde Methodist  
1933 1st Grade All Saints Alexandria Mission  
1934 A Grade St Columbs Newtown    
1935 A Grade Newtown Congregational    
1936 1st Grade Croydon Congregational & Croydon Park Methodist (final postponed, eventual winner unknown)
1938 A Grade Christ Church Gladesville    
1942 A Grade no competition    
1947 A Grade Lidcombe Congregational    
1955 A Grade No competition - washed out    
1959 A Grade Drummoyne Presbyterian    
1962 A Grade Gladesville Methodist    
1964 A Grade No competition - washed out    
1965 A Grade Gladesville Presbyterian    
1966 A Grade Gladesville Presbyterian    
1967 A Grade Drummoyne Presbyterian    
1968 A Grade Gladesville Methodist    
1969 A Grade Drummoyne Presbyterian    
1970 A Grade Arncliffe Presbyterian    
1971 A Grade Drummoyne Presbyterian    
1972 A Grade Drummoyne Presbyterian    
1973 A Grade Drummoyne Presbyterian    
1974 A Grade No competition - washed out    
1975 A Grade Drummoyne Presbyterian    
1976 A Grade Kingsgrove YMCA    
1977 A Grade Kingsgrove YMCA    
1978 A Grade Kingsgrove YMCA    
1979 A Grade Kingsgrove YMCA    
1980 A Grade Kingsgrove YMCA    
1981 A Grade Kingsgrove YMCA All Saints Oatley West  
1982 A Grade Kingsgrove YMCA    
1983 A Grade Christ Church Gladesville    
1984 A Grade Kingsgrove YMCA    
1985 A Grade No competition - washed out    
1986 A Grade Kingsgrove YMCA    
1987 A Grade All Saints Oatley West    
1988 A Grade Rockdale Salvation Army    
1989 A Grade No competition - washed out    
1990 A Grade Drummoyne Presbyterian    
1991 A Grade St Pauls Bankstown    
1992 A Grade Blacktown Uniting    
1993 A Grade Abbotsford Jnr Soccer Club    
1994 A Grade Castle Hill Baptist    
1995 A Grade Chester Hill Sports    
1996 A Grade Castle Hill Baptist    
1997 A Grade St Matthews Baulkham Hills A    
1998 A Grade No competition     
1999 A Grade Yaralla Soccer Club G    
2000-05 A Grade No competitions    
2006 A Grade No competition - washed out    
2007 A Grade No competition    
2008 A Grade No competition - washed out    
2009 A Grade No competition    
2010 A Grade Lidcombe Churches Gold Carlingford Uniting  
2011-12 A Grade no competitions    
2013 A Grade St Barnabas Broadway A Guildford McCredie Uniting Red  
2014 A Grade Coptic United A Wentworthville Uniting White  
2015 A Grade Lidcombe Churches Wentworthville Uniting White  
2016 A Grade Guildford McCredie Uniting Red Guildford McCredie Uniting White
2017 A Grade washed out    
2018 A Grade Guildford McCredie Uniting White St Matthews Baulkham Hills  
2019 A Grade St Matthews Baulkham Hills  Greystanes Ambassadors Blue  
         
         
         
    Stan Jones Shield    
         
1924 2nd Grade Fivedock Methodist Holy Trinity Erskineville  
1933 2nd Grade Alexandria Mission Tempe Methodist  
1934 B Grade Bankstown Presbyterian    
1935 B Grade St Augustines Stanmore    
1936 2nd Grade St Augustines Stanmore St Pauls Bankstown  
1959 B Grade Beverly Hills Baptist    
1962 B Grade Earlwood Baptist    
1964 B Grade No competition - washed out    
1965 B Grade St Pauls Bankstown    
1966 B Grade Lidcombe/Berala Presbyterian    
1967 B Grade Lidcombe Congregational    
1968 B Grade All Saints Oatley West    
1969 B Grade Chester Hill Presbyterian    
1970 B Grade Botany Methodist    
1971 B Grade No winner    
1972 B Grade Kingsgrove YMCA    
1973 B Grade Chester Hill Presbyterian    
1974 B Grade No competition - washed out    
1975 B Grade All Saints Oatley West    
1976 B Grade Waitara Normanhurst Methodist    
1977 B Grade Waitara Normanhurst Methodist    
1978 B Grade St Lukes Concord    
1979 B Grade St Davids Arncliffe    
1980 B Grade ?    
1981 B Grade Penrith Churches    
1982 B Grade Blacktown City Raiders    
1983 B Grade Berala Uniting    
1984 B Grade Lugarno Churches    
1985 B Grade No competition - washed out    
1986 B Grade St Matthews Baulkham Hills Carlingford Uniting  
1987 B Grade St Lukes Concord    
1988 B Grade Carlingford Uniting St Lukes Concord  
1989 B Grade No competition - washed out    
1990 B Grade Abbotsford Jnr Soccer Club    
1991 B Grade St Lukes Concord    
1992 B Grade St Matthews Baulkham Hills    
1993 B Grade St Lukes Concord    
1994 B Grade Hurstville Salvation Army    
1995 B Grade Yaralla Soccer Club    
1996 B Grade Penrith Churches    
1997 B Grade St Matthews Baulkham Hills D    
1998 B Grade No competition     
1999 B Grade Carlingford Uniting  Wentworthville Uniting  
2000-12 B Grade no competitions    
2013 B Grade Wentworthville Uniting White Lidcombe Churches  
2014 B Grade Wentworthville Uniting Blue St Barnabas Broadway 1  
2015 B Grade St George Rowing Granville Kewpie  
2016 B Grade Lidcombe Churches Parramatta St Patricks Eels  
2017 B Grade washed out    
2018 B Grade Kings Old Boys Prems Lidcombe Churches Gold  
2019 B Grade Guildford McCredie Uniting Red Macarthur Wasps  
         
         
         
1924 3rd Grade St Lukes St Bartholomews  
1933 3rd Grade Newtown Congregational Mortlake Congregational  
1934 C Grade May Street Methodist, St Peters    
1935 C Grade St Thomas Rozelle    
1936 3rd Grade A St Thomas Rozelle Newtown Congregational  
1959 C Grade All Souls Leichhardt    
1962 C Grade St Pauls Dellwood    
1964 C Grade No competition - washed out    
1965 C Grade Arncliffe Presbyterian    
1966 C Grade Arncliffe Presbyterian    
1967 C Grade St Pauls Bankstown    
1968 C Grade Christ Church Gladesville    
1969 C Grade Winner unknown    
1970 C Grade Beverly Hills Methodist    
1971 C Grade Chester Hill Presbyterian    
1972 C Grade St Pauls Bankstown    
1973 C Grade St Pauls Bankstown    
1974 C Grade No competition - washed out    
1975 C Grade St Davids Arncliffe    
1976 C Grade Cabramatta Baptist    
1977 C Grade St Andrews Dundas    
1978 C Grade Bankstown Baptist    
1979 C Grade Bankstown Gospel Hall    
1980 C Grade St Andrews Dundas    
1981 C Grade Berala Uniting    
1982 C Grade Bankstown Assemblies    
1983 C Grade Georges Hall Sports Club    
1984 C Grade Balmain PCBC    
1985 C Grade No competition - washed out    
1986 C Grade No competition    
1987 C Grade Beverly Hills Uniting    
1988 C Grade Holy Trinity Peakhurst    
1989 C Grade No competition - washed out    
1990 C Grade Arncliffe Presbyterian    
1991 C Grade Lidcombe Churches    
1992 C Grade St Columbas Castle Hill    
1993 C Grade Bankstown Baptist    
1994 C Grade Epping Asquith Soccer     
1995 C Grade St Lukes Concord    
1996 C Grade No competition    
1997 C Grade Telopea Christian Ministry    
1998- 2014 C Grade no competitions    
2015 C Grade St Barnabas Broadway B Wentworthville Uniting Blue  
2016 C Grade Kings Old Boys Cumbo Lidcombe Churches U18s  
2017 C Grade washed out    
2018 C Grade Castle Hill Baptist    
         
         
         
1936 3rd Grade B St Oswalds Haberfield Balmain Baptist  
1966 D Grade Peakhurst Methodist    
1967 D Grade Beverly Hills Methodist    
1968 D Grade St Barnabas Punchbowl    
1969 D Grade Lidcombe Congregational    
1970 D Grade Beverly Hills Methodist    
1971 D Grade Christ Church Gladesville    
1972 D Grade South Bankstown YMCA    
1973 D Grade St Andrews Fairfield    
1974 D Grade No competition - washed out    
1975 D Grade South Hurstville Methodist    
1976 D Grade Gymea Baptist    
1977 D Grade St Columbas Castle Hill    
1978 D Grade Rooty Hill Churches    
1979 D Grade Dobroyd Point Soccer Club    
1980 D Grade Abbotsford Jnr Soccer Club    
1981 D Grade South Hurstville Uniting    
1982 D Grade Haberfield Baptist    
1983 D Grade Telopea Church of Christ    
1984 D Grade Asquith Gospel Hall Parramatta Rangers  
         
         
         
1935 Manly- Warringah All Saints Balgowlah    
         
         
         
    Geoff Woods Shield    
         
1970 O35 Gladesville Methodist    
1971 O35 Lidcombe Congregational    
1972 O35 Gladesville Methodist    
1973 O35 Drummoyne Presbyterian    
1974-2012 O35 no competitions    
2013 O35 Hills Spirit Guildford McCredie Uniting  
2014 O35 Hills Spirit Guildford McCredie Uniting  
2015 O35 Hills Spirit St Columbas Castle Hill  
2016 O35 Hills Spirit Guildford McCredie Uniting  
2017 O35 washed out    
2018 O35 Feral Fathers Guildford McCredie Uniting  
2019 O35 Lidcombe Churches St Columbas Castle Hill  
         
         
         
    Geoff Baker Shield    
         
1965 Ladies winner unknown    
1966 Ladies No competition    
1967 Ladies Lakemba Congregational    
1968 Ladies Arncliffe Presbyterian    
1969 Ladies Result unknown    
1970 Ladies Arncliffe Presbyterian    
1971 Ladies All Saints Hunters Hill    
1972 Ladies Arncliffe Presbyterian    
1973 Ladies Auburn Churches    
1974 Ladies Played as Knockout later due to weather  
1975 Ladies Auburn Churches    
1976 Ladies Chester Hill Presbyterian    
1977 Ladies Chester Hill Presbyterian    
1978 Ladies Auburn Churches    
1979 Ladies Chester Hill Presbyterian    
1980 Ladies Chester Hill Presbyterian    
1981 Ladies Auburn United    
1982 Ladies Macquarie Combined Sports    
1983 Ladies Chester Hill Sports    
1984 Ladies Lilyfield Wanderers    
1984-87 Ladies No competitions    
1988 Ladies Chester Hill Sports    
1989-91 Ladies no competitions    
1992 Ladies Abbotsford JSC    
1993-12 Ladies no competitions    
2013 Ladies Merrylands SFC St Barnabas Broadway   
2014 Ladies Guildford McCredie Uniting Red Merrylands SFC  
2015-16 Ladies no competitions    
2017 Ladies washed out    
2018 Ladies Guildford McCredie Uniting Black Sydney Hazara United B  
2019 Ladies Guildford McCredie Uniting Red Granville Kewpies  
         
         
         
1976 L11 Lakemba United    
1977 L11 Carlingford Presbyterian    
1978 L11 All Saints Hunters Hill    
1979 L11 No competition    
1980 L11 Carlingford Uniting     
1981 L11 Carlingford Uniting     
1982 L11 Carlingford Uniting     
1983 L11 Carlingford Uniting     
1984 L11 Carlingford Uniting     
         
         
         
2014 U16 Girls Merrylands SFC Ponds FC Gold  
2015 U16 Girls Guildford McCredie Uniting Squirrels Guildford McCredie Uniting Possums
         
         
         
    James May Shield    
         
1933 Juvenile Lakemba Methodist May Street Methodist, St Peters  
1934 Juvenile Haberfield Baptist    
1935 Juvenile St Pauls Bankstown    
1935 J MW St Matthews Manly    
1936 Juvenile May Street Methodist, St Peters & St Pauls Bankstown (final postponed, eventualwinner unknown)
1955 U18 No competition - washed out    
1959 U18 Haberfield Baptist    
1962 U18 St Barnabas Punchbowl    
1964 U18 No competition - washed out    
1965 U18 Drummoyne Presbyterian    
1966 U18 St Lukes Concord    
1967 U18 St Johns Sefton    
1968 U18 St Andrews Eastwood    
1969 U18 St Johns Sefton    
1970 U18 No competition    
1971 U18 St Davids Haberfield    
1972 U18 Chester Hill Presbyterian    
1973 U18 Kingsgrove YMCA    
1974 U18 No competition - washed out    
1975 U18 Bankstown Baptist    
1976 U18 Carlingford Presbyterian    
1977 U18 Carlingford Presbyterian    
1978 U18 Balmain Soccer Club    
1979 U18 South Hurstville Uniting    
1980 U18 St Lukes Concord    
1981 U18 St Lukes Concord    
1982 U18 Castlefield Free Church    
1983 U18 Yaralla Soccer Club    
1984 - 2015 U18 no competitions    
2016 U18 Guildford McCredie Uniting Lidcombe Churches  
2017 U18 washed out    
2018 U18 Lidcombe Churches Gold Guildford McCredie Uniting Red  
         
         
         
1970 U17 Revesby Methodist    
1971-98 U17 No competitions    
1999 U17 Blacktown Reformed Church    
2000 U17 No competition    
2001 U17 St Marys Coptic St Matthews Baulkham Hills  
2002 U17 St Columbas Castle Hill Yaralla Soccer Club  
2003 U17 No competition - washed out    
2004 U17 Carlingford Uniting  St Clair Churches  
2005 U17 St Matthews Baulkham Hills Blacktown Reformed Church  
2006 U17 No competition - washed out    
2007 U17 No competition - washed out    
2008 -2014 U17 no competitions    
2015 U17 Granville Kewpie Lidcombe Churches  
         
         
         
    Noel Sampson Shield    
         
1942 U16 No competition    
1955 U16 No competition - washed out    
1959 U16 St Pauls Dellwood    
1962 U16 Lidcombe Congregational    
1964 U16 No competition - washed out    
1965 U16 Arncliffe Presbyterian    
1966 U16 Greenacre Baptist    
1967 U16 St Bedes Beverly Hills    
1968 U16 Arncliffe Presbyterian    
1969 U16 St Stephens Telopea    
1970 U16 St Andrews Eastwood    
1971 U16 Kingsgrove YMCA    
1972 U16 Christ Church Gladesville    
1973 U16 Kingsgrove YMCA    
1974 U16 No competition - washed out    
1975 U16 St Pauls Bankstown    
1976 U16 Balmain PCBC    
1977 U16 Beverley Hills YMCA    
1978 U16 Blacktown PCBC    
1979 U16 St Lukes Concord    
1980 U16 Carlingford Uniting     
1981 U16 St Davids Arncliffe    
1982 U16 Caringbah Baptist    
1983 U16 Glenbrook Baptist    
1984 U16 Campbelltown Baptist Yaralla Soccer Club  
1987 U16 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1988 U16 Gilroy College    
1990 U16 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1991 U16 Carlingford Uniting     
1992 U16 St Matthews Baulkham Hills    
1993 U16 St Matthews Baulkham Hills    
1994 U16 Balmain Jnr Soccer Club    
1995 U16 Blacktown Reformed Church    
1996 U16 Carlingford Uniting     
1997 U16 Lower Mountains Churches A    
1998 U16 No competition    
1999 U16 St Matthews Baulkham Hills    
2000 U16 Penrith Churches B Yaralla Soccer Club  
2001 U16 St Columbas Castle Hill Yaralla Soccer Club  
2002 U16 Penrith Churches Carlingford Uniting   
2003 U16 No competition - washed out    
2004 U16 St Matthews Baulkham Hills Carlingford Uniting Blue  
2005 U16 Guildford McCredie Uniting Red A St Columbas Castle Hill B  
2006-2013 U16 No competitions    
2014 U16 Lidcombe Churches Blue Wentworthville Uniting  
2015 U16 no competition    
2016 U16 Lidcombe Churches Gold Guildford McCredie Uniting   
2017 U16 washed out    
2018 U16 Guildford McCredie Uniting White Guildford McCredie Uniting Red  
2019 U16 Guildford McCredie Uniting Red Guildford McCredie Uniting White
         
         
         
    Roy James Shield    
         
1966 U15 Gladesville Presbyterian    
1967 U15 Auburn Churches    
1968 U15 Bankstown Baptist    
1969 U15 Gladesville Methodist    
1970 U15 Kingsgrove YMCA    
1971 U15 Gladesville Methodist    
1972 U15 Revesby Methodist    
1973 U15 Kingsgrove YMCA    
1974 U15 No competition - washed out    
1975 U15 St Pauls Bankstown    
1976 U15 Hebersham Sports    
1977 U15 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1978 U15 Auburn United    
1979 U15 Carlingford Uniting     
1980 U15 Yaralla Soccer Club    
1981 U15 Caringbah Baptist    
1982 U15 Kingsgrove YMCA    
1983 U15 St Columbas Castle Hill    
1984 U15 Blacktown Reformed Church    
1985 U15 No competition - washed out    
1986 U15 Southern Aurora of Lebanon    
1987 U15 St Lukes Concord    
1988 U15 Blacktown Reformed Church    
1990 U15 St Matthews Baulkham Hills    
1991 U15 St Matthews Baulkham Hills    
1992 U15 Lidcombe Churches    
1993 U15 Penrith Churches    
1994 U15 Greystanes Churches    
1995 U15 Blacktown Reformed Church    
1996 U15 Penrith Churches    
1997 U15 Penrith Churches A    
1998 U15 No competition    
1999 U15 Penrith Churches & Blacktown Reformed Church  
2000 U15 St Columbas Castle Hill Penrith Churches B  
2001 U15 Union Y Juventud Wentworthville Uniting  
2002 U15 St Clair Churches A St Clair Churches B  
2003 U15 No competition - washed out    
2004 U15 Guildford McCredie Uniting Red A Guildford McCredie Uniting White A
2005 U15 No competition    
2006 U15 No competition - washed out    
2007 U15 No competition - washed out    
2008-12 U15 no competitions    
2013 U15 Lidcombe Churches Gold Guildford McCredie Uniting Grey  
2014 U15 no competition    
2015 U15 Merrylands SFC Lidcombe Churches Gold  
2016-17 U15 No competitions    
2018 U15 Homebush Boys High Guildford McCredie Uniting White
2019 U15 Guildford McCredie Uniting Red  St Columbas Castle Hill  
         
         
         
    Peter Bywater Shield    
         
1940 U14 May Street Methodist    
1941 U14 Christ Church Gladesville    
1942 U14 No competition    
1955 U14 No competition - washed out    
1959 U14 Drummoyne Baptist    
1962 U14 a St Pauls Bankstown    
1962 U14 b Arncliffe Presbyterian    
1964 U14 No competition - washed out    
1965 U14 a St Thomas Kingsgrove    
1965 U14 b St Davids Haberfield    
1966 U14 St Barnabas Punchbowl    
1967 U14 Revesby Methodist    
1968 U14 Drummoyne Baptist    
1969 U14 Kingsgrove YMCA    
1970 U14 Drummoyne Presbyterian    
1971 U14 Christ Church Gladesville    
1972 U14 Kingsgrove YMCA    
1973 U14 Auburn Churches    
1974 U14 No competition - washed out    
1975 U14 Gladesville Methodist    
1976 U14 Crusaders Soccer Club    
1977 U14 Lidcombe Uniting    
1978 U14 Kingsgrove YMCA    
1979 U14 Abbotsford Sports    
1980 U14 Caringbah Baptist    
1981 U14 Kingsgrove YMCA    
1982 U14 West Ryde Uniting    
1983 U14 St Columbas Castle Hill    
1984 U14 Blacktown Reformed Church    
1985 U14 No competition - washed out    
1986 U14 Arncliffe YMCA    
1987 U14 Lugarno Churches    
1988 U14 St Matthews Baulkham Hills    
1990 U14 St Matthews Baulkham Hills & Blacktown Reformed Church  
1991 U14 Carlingford Uniting     
1992 U14 Balmain PCYC    
1993 U14 St Matthews Baulkham Hills    
1994 U14 Lidcombe Churches    
1995 U14 Penrith Churches    
1996 U14 Wentworthville Uniting    
1997 U14 Yaralla Soccer Club Gold    
1998 U14 no competition    
1999 U14 St Columbas Castle Hill    
2000 U14 Penrith Churches St Matthews Baulkham Hills  
2001 U14 St Marys Churches Blacktown Reformed Church  
2002 U14 Fairfield City Guildford McCredie Uniting  
2003 U14 No competition - washed out    
2004 U14 Guildford McCredie Uniting B Guildford McCredie Uniting A  
2005 U14 Guildford McCredie Uniting A Guildford McCredie Uniting B  
2006 U14 No competition - washed out    
2007 U14 No competition - washed out    
2008 U14 Lidcombe Churches Gold Lidcombe Churches Blue Played in July due to rain in June
2009-2013 U14 no competition    
2014 U14 Earlwood Wanderers Lidcombe Churches Gold  
2015 U14 Lidcombe Churches Blue Lidcombe Churches Gold  
2016 U14 Guildford McCredie Uniting Red Lidcombe Churches Blue  
2017 U14 washed out    
2018 U14 Guildford McCredie Uniting 14s Guildford McCredie Uniting 13s  
2019 U14 St Columbas Castle Hill Guildford McCredie Uniting White
         
         
         
    Rev Alan Wilson Shield    
         
1966 U13 Bankstown Baptist    
1967 U13 Gladesville Methodist    
1968 U13 Christ Church Gladesville    
1969 U13 Christ Church Gladesville    
1970 U13 Kingsgrove YMCA    
1971 U13 Auburn Churches    
1972 U13 Auburn Churches    
1973 U13 No competition    
1974 U13 No competition - washed out    
1975 U13 Arncliffe YMCA    
1976 U13 Castlefield Free Church    
1977 U13 Kingsgrove YMCA    
1978 U13 Yaralla Soccer Club    
1979 U13 Padstow Baptist    
1980 U13 Kingsgrove YMCA    
1981 U13 Ryde District Baptist    
1982 U13 St Columbas Castle Hill    
1983 U13 Beverly Hills Uniting    
1984 U13 Beverly Hills Uniting    
1985 U13 No competition - washed out    
1986 U13 Greystanes Churches    
1987 U13 Campbelltown Baptist    
1988 U13 North Parramatta Uniting    
1990 U13 Greystanes Churches    
1991 U13 Blacktown Uniting    
1992 U13 St Matthews Baulkham Hills    
1993 U13 Lidcombe Churches    
1994 U13 Yaralla Soccer Club    
1995 U13 Blacktown Reformed Church    
1996 U13 Yaralla Soccer Club    
1997 U13 St Columbas Castle Hill    
1998 U13 No competition     
1999 U13 Penrith Churches    
2000 U13 Carlingford Uniting  Lidcombe Churches  
2001 U13 St Matthews Baulkham Hills Yaralla Soccer Club  
2002 U13 Lidcombe Churches Blue Coverdale Christian School  
2003 U13 No competition - washed out    
2004 U13 Guildford McCredie Uniting A Guildford McCredie Uniting B  
2005 U13 Lidcombe Churches B Greystanes Churches B  
2006 U13 No competition - washed out    
2007 U13 No competition - washed out    
2008 U13 Wentworthville Uniting Blue Wentworthville Uniting Gold Played in July due to rain in June
2009-12 U13 no competitions    
2013 U13 Lidcombe Churches Gold Guildford McCredie Uniting Grey  
2014 U13 Lidcombe Churches Gold Lidcombe Churches Blue  
2015 U13 Wentworthville Uniting Guildford McCredie Uniting Grey  
2016 U13 Guildford McCredie Uniting Black Pendle Hill Tigers  
2017 U13 washed out    
2018 U13 Guildford McCredie Uniting Lidcombe Churches  
2019 U13 Guildford McCredie Uniting Red Lidcombe Churches  
         
         
         
    Ted Bricknell Shield    
         
1955 U12 No competition - washed out    
1959 U12 Gladesville Presbyterian    
1962 U12 St Oswalds Haberfield    
1964 U12 No competition - washed out    
1965 U12 a Bankstown Baptist    
1965 U12 b Drummoyne Baptist    
1966 U12 Gladesville Methodist    
1967 U12 St Thomas Kingsgrove    
1968 U12 Christ Church Gladesville    
1969 U12 Auburn Churches    
1970 U12 Auburn Churches    
1971 U12 Revesby Methodist    
1972 U12 Chester Hill Presbyterian    
1973 U12 Ermington Baptist    
1974 U12 No competition - washed out    
1975 U12 Gladesville Methodist    
1976 U12 Beverley Hills Methodist    
1977 U12 Yaralla Soccer Club    
1978 U12 Padstow Baptist    
1979 U12 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1980 U12 Balmain PCBC    
1981 U12 Yaralla Soccer Club    
1982 U12 Beverly Hills Uniting    
1983 U12 Beverly Hills YMCA    
1984 U12 Lidcombe Uniting    
1985 U12 No competition - washed out    
1986 U12 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1987 U12 Lidcombe Churches    
1988 U12 Blacktown Reformed Church    
1990 U12 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1991 U12 Lidcombe Churches    
1992 U12 Lidcombe Churches    
1993 U12 St Matthews Baulkham Hills    
1994 U12 Penrith Churches    
1995 U12 Blacktown Reformed Church    
1996 U12 All Saints Hunters Hill    
1997 U12 OLOR Kellyville    
1998 U12 No competition    
1999 U12 Blacktown Reformed Church    
2000 U12 Wentworthville Uniting Carlingford Uniting  
2001 U12 Lidcombe Churches Carlingford Uniting   
2002 U12 Blacktown Reformed Church Wentworthville Uniting   
2003 U12 No competition - washed out    
2004 U12 St Michaels Baulkham Hills C Greystanes Churches  
2005 U12 Lidcombe Churches Carlingford Uniting  
2006 U12 No competition - washed out    
2007 U12 No competition - washed out    
2008 U12 OLOR/St Angelas Kellyville White Guildford McCredie Uniting White Played in July due to rain in June
2009 U12 No competition - washed out    
2010 U12 Lidcombe Churches Gold St Bernadettes Castle Hill E  
2011-12 U12 no competitions    
2013 U12 Lidcombe Churches Gold Guildford McCredie Uniting Red  
2014 U12 Guildford McCredie Uniting Red Wentworthville Uniting   
2015 U12 Guildford McCredie Uniting Red Hills Spirit White  
2016 U12 Kings Old Boys Pharoahs OLQP Falcons Red  
2017 U12 washed out    
2018 U12 St Columbas Castle Hill Orange St Columbas Castle Hill Black  
2019 U12 West Pennant Hills-Cherrybrook Lions St Columbas Castle Hill Orange  
         
         
         
    Paul Sydenham Shield    
         
2018 U12 Girls Guildford McCredie Uniting Red Guildford McCredie Uniting Black
2019 U12 Girls Guildford McCredie Uniting Merrylands SFC Green  
         
         
         
    Ted Simmons Shield    
         
1966 U11 Gymea Baptist    
1967 U11 Christ Church Gladesville    
1968 U11 Revesby Methodist    
1969 U11 Auburn Churches    
1970 U11 Revesby Methodist    
1971 U11 Auburn Churches    
1972 U11 All Saints Hunters Hill    
1973 U11 Chester Hill Presbyterian    
1974 U11 No competition - washed out    
1975 U11 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1976 U11 Yaralla Soccer Club    
1977 U11 Caringbah Baptist    
1978 U11 Kingsgrove YMCA    
1979 U11 Balmain PCBC    
1980 U11 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1981 U11 Balmain PCBC    
1982 U11 Blacktown Uniting    
1983 U11 Beverly Hills YMCA    
1984 U11 Lidcombe Uniting    
1985 U11 No competition - washed out    
1986 U11 Campbelltown Baptist Carlingford Uniting  
1987 U11 Yaralla Soccer Club    
1988 U11 Yaralla Soccer Club    
1990 U11 St Matthews Baulkham Hills    
1991 U11 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1992 U11 Greystanes Churches    
1993 U11 Penrith Churches    
1994 U11 Greystanes Churches    
1995 U11 St Matthews Baulkham Hills    
1996 U11 OLQP    
1997 U11 Penrith Churches M    
1998 U11 No competition     
1999 U11 Wentworthville Uniting    
2000 U11 St Michaels Baulkham Hills A St Columbas Castle Hill   
2001 U11 Blacktown Reformed Church Carlingford Uniting  
2002 U11 Blacktown Reformed Church St Columbas Castle Hill  
2003 U11 No competition - washed out    
2004 U11 Guildford McCredie Uniting Lions St Michaels Baulkham Hills  
2005 U11 OLQP Falcons Titans Guildford McCredie Uniting Red   
2006 U11 No competition - washed out    
2007 U11 No competition - washed out    
2008 U11 Guildford McCredie Uniting Red Newington Gunners Played in July due to rain in June
2009 U11 No competition - washed out    
2010 U11 Wentworthville Uniting Newington Gunners  
2011 U11 Lidcombe Churches Guildford McCredie Uniting Red   
2012 U11 no competition    
2013 U11 Guildford McCredie Uniting Red OLQP Falcons  
2014 U11 Earlwood Wanderers Wentworthville Uniting Blue  
2015 U11 Hills Spirit White Lidcombe Churches Blue  
2016 U11 Hills Spirit Guildford McCredie Uniting Red   
2017 U11 washed out    
2018 U11 West Pennant Hills - Cherrybrook Lions Wentworthville Uniting Gold  
2019 U11 Guildford McCredie Uniting Red Wentworthville Uniting Blue  
         
         
         
    Ken Duffy Shield    
         
2019 U11 Girls Wenty Saints Pink Guildford McCredie Uniting  
         
         
         
    Roy & Joan Pearson Shield    
         
1959 U10 St Thomas Kingsgrove    
1962 U10 St Thomas Kingsgrove    
1964 U10 No competition - washed out    
1965 U10 a Drummoyne Baptist    
1965 U10 b Christ Church Gladesville    
1966 U10 Auburn Churches    
1967 U10 Revesby Methodist    
1968 U10 Auburn Churches    
1969 U10 Revesby Methodist    
1970 U10 Auburn Churches    
1971 U10 Chester Hill Presbyterian    
1972 U10 Chester Hill Presbyterian    
1973 U10 Chester Hill Presbyterian All Saints Oatley West  
1974 U10 No competition - washed out    
1975 U10 Castlefield Free Church    
1976 U10 Arncliffe YMCA    
1977 U10 Penrith Churches    
1978 U10 Balmain PCBC    
1979 U10 All Saints Oatley West    
1980 U10 Balmain PCBC    
1981 U10 Ryde District Baptist    
1982 U10 Padstow Baptist    
1983 U10 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1984 U10 Greystanes Churches    
1985 U10 No competition - washed out    
1986 U10 Yaralla Soccer Club    
1987 U10 St Matthews Baulkham Hills    
1988 U10 Abbotsford Junior Soccer Club Rabbits    
1990 U10 St Matthews Baulkham Hills    
1991 U10 Blacktown Reformed Church    
1992 U10 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1993 U10 Greystanes Churches    
1994 U10 Blacktown Reformed Church    
1995 U10 Yaralla Soccer Club    
1996 U10 OLQP    
1997 U10 St Columbas Castle Hill    
1998 U10 No competition     
1999 U10 St Michaels Baulkham Hills    
2000 U10 Blacktown Reformed Church Yaralla Soccer Club G  
2001 U10 Blacktown Reformed Church Guildford McCredie Uniting Red  
2002 U10 St Michaels Baulkham Hills OLOR/St Angelas Kellyville Green
2003 U10 No competition - washed out    
2004 U10 Coverdale Christian School OLQP Falcons Q  
2005 U10 Guildford McCredie Uniting Red  St Bernadettes Castle Hill  
2006 U10 No competition - washed out    
2007 U10 No competition - washed out    
2008 U10 St Michaels Baulkham Hills Warriors A St Michaels Baulkham Hills Magpies Played in July due to rain in June
2009 U10 No competition - washed out    
2010 U10 OLQP Falcons T Lidcombe Churches  
2011 U10 Guildford McCredie Uniting Red  Guildford McCredie Uniting White
2012 U10 Guildford McCredie Uniting White St Columbas Castle Hill  
2013 U10 Prospect United Guildford McCredie Uniting Red  
2014 U10 Hills Spirit Blue Lidcombe Churches Blue  
2015 U10 Hills Spirit Wentworthville Uniting  
2016 U10 Guildford McCredie Uniting White Guildford McCredie Uniting Black
2017 U10 washed out    
2018 U10 Haliti 1 & Haliti Black    
2019 U10 Wentworthville Uniting Guildford McCredie Uniting Red  
         
         
         
    Ken James Shield    
         
1966 U9 Revesby Methodist    
1967 U9 Auburn Churches    
1968 U9 Auburn Churches    
1969 U9 Revesby Methodist    
1970 U9 St Johns Sefton/St Marks Chester Hill    
1971 U9 Engadine Churches    
1972 U9 Gladesville Methodist    
1973 U9 Beverly Hills Methodist All Saints Oatley West  
1974 U9 No competition - washed out    
1975 U9 Caringbah Baptist    
1976 U9 Peakhurst/Lugarno CEBS    
1977 U9 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1978 U9 All Saints Oatley West    
1979 U9 Balmain PCBC    
1980 U9 Ryde Baptist    
1981 U9 Abbotsford Sports    
1982 U9 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1983 U9 Greystanes Churches    
1984 U9 Campbelltown Baptist    
1985 U9 No competition - washed out    
1986 U9 St Matthews Baulkham Hills    
1987 U9 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1988 U9 Abbotsford Junior Soccer Club Bulldogs    
1990 U9 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1991 U9 Penrith Churches    
1992 U9 Greystanes Churches    
1993 U9 Blacktown Reformed Church    
1994 U9 Yaralla Soccer Club    
1995 U9 OLQP Newman    
1996 U9 Wentworthville Uniting    
1997 U9 St Matthews Baulkham Hills    
1998 U9 No competition    
1999 U9 Blacktown Reformed Church    
2000 U9 Blacktown Reformed Church Carlingford Uniting  
2001 U9 Penrith Churches Blacktown Reformed Church A  
2002 U9 Guildford McCredie Uniting Lions Wentworthville Uniting Blue  
2003 U9 No competition - washed out    
2004 U9 Guildford McCredie Uniting Red St Matthews Baulkham Hills  
2005 U9 OLQP Falcons B Guildford McCredie Uniting White
2006 U9 No competition - washed out    
2007 U9 No competition - washed out    
2008 U9 OLQP Falcons Q Carlingford Uniting Played in July due to rain in June
2009 U9 No competition - washed out    
2010 U9 OLQP Falcons B/W OLOR/St Angelas Kellyville  
2011 U9 Lidcombe Churches Gold Guildford McCredie Uniting Red  
2012 U9 Guildford McCredie Uniting Red Hills Spirit White  
2013 U9 Hills Spirit Blue Hills Spirit White  
2014 U9 Lidcombe Churches Wentworthville Uniting  
2015 U9 Guildford McCredie Uniting White Lidcombe Churches Blue  
2016 U9 Wentworthville Uniting Gold B Wentworthville Uniting Blue  
2017 U9 washed out    
2018 U9 St Columbas Castle Hill Orange Lidcombe Churches  
2019 U9 Wentworthville Uniting Blue Guildford McCredie Uniting Red  
         
         
         
    Keith Clissold Shield    
         
1964 U8 No competition - washed out    
1965 U8 Lidcombe/Berala Presbyterian    
1966 U8 Auburn Churches    
1967 U8 Gladesville Methodist    
1968 U8 Ryde/Meadowbank Presbyterian    
1969 U8 St Johns Sefton    
1970 U8 Auburn Churches    
1971 U8 Lidcombe/Berala Presbyterian    
1972 U8 All Saints Oatley West    
1973 U8 St Lukes Concord All Saints Oatley West  
1974 U8 No competition - washed out    
1975 U8 Penrith Churches    
1976 U8 Balmain PCBC Balmain PCBC  
1977 U8 All Saints Oatley West    
1978 U8 Balmain PCBC    
1979 U8 Auburn Churches    
1980 U8 Abbotsford Sports    
1981 U8 Balmain PCBC    
1982 U8 Yaralla Soccer Club    
1983 U8 Yaralla Soccer Club    
1984 U8 Yaralla Soccer Club    
1985 U8 No competition - washed out    
1986 U8 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1987 U8 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1988 U8 Abbotsford Junior Soccer Club Wombats  
1990 U8 Penrith Churches    
1991 U8 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1992 U8 Blacktown Reformed Church    
1993 U8 St Columbas Castle Hill    
1994 U8 Yaralla Soccer Club    
1995 U8 Wentworthville Uniting    
1996 U8 Yaralla Soccer Club    
1997 U8 OLQP Newman G    
1998 U8 No competition    
1999 U8 Yaralla Soccer Club B Blacktown Uniting  
2000 U8 Blacktown Reformed Church OLQP Falcons A  
2001 U8 OLQP Falcons Red St Columbas Castle Hill  
2002 U8 Coverdale Christian School OLQP Falcons T  
2003 U8 No competition - washed out    
2004 U8 OLOR/St Angelas Kellyville B OLOR/St Angelas Kellyville W  
2005 U8 Rouse Hill Anglican College Y Coverdale Christian School  
2006 U8 No competition - washed out    
2007 U8 No competition - washed out    
2008 U8 OLQP Falcons P Guildford McCredie Uniting White Played in July due to rain in June
2009 U8 No competition - washed out    
2010 U8 Guildford McCredie Uniting Red Lidcombe Churches  
2011 U8 OLOR/St Angelas Kellyville W    
2012 U8 OLQP Falcons Wentworthville Uniting  
2013 U8 Hills Spirit Blue Guildford McCredie Uniting Red  
2014 U8 Canterbury Kings Old Boys Blue  
2015 U8 Hills Spirit Blue Hills Spirit White  
2016 U8 St Columbas Castle Hill Lidcombe Churches  
2017 U8 washed out    
2018 U8 Guildford McCredie Uniting White Guildford McCredie Uniting Onyx
2019 U8 Lidcombe Churches Blue Lidcombe Churches Gold  
         
         
         
    Kevin Crook Shield    
         
1975 U7 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1976 U7 St Lukes Concord    
1977 U7 Balmain PCBC    
1978 U7 Greystanes Churches    
1979 U7 Abbotsford Jnr Soccer Club Balmain PCBC  
1980 U7 Georges Hall Sports Club    
1981 U7 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1982 U7 Balmain PCBC Greystanes Churches  
1983 U7 Yaralla Soccer Club    
1984 U7 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1985 U7 No competition - washed out    
1986 U7 Balmain PCYC    
1987 U7 Chester Hill Sports    
1988 U7 Greystanes Churches    
1990 U7 Yaralla Soccer Club    
1991 U7 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1992 U7 Georges Hall Tigers    
1993 U7 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1994 U7 Blacktown Reformed Church    
1995 U7 Yaralla Soccer Club    
1996 U7 Yaralla Soccer Club    
1997 U7 Balmain Jnr Soccer Club Black    
1998 U7 No competition     
1999 U7 OLQP Falcons A    
2000 U7 Greystanes Churches Wentworthville Uniting  
2001 U7 Coverdale Christian School St Columbas Castle Hill  
2002 U7 Coverdale Christian School Guildford McCredie Uniting Red  
2003 U7 No competition - washed out    
2004 U7 Guildford McCredie Uniting White OLOR/St Angelas Kellyville G  
2005 U7 Guildford McCredie Uniting White Rouse Hill Anglican College H  
2006 U7 No competition - washed out    
2007 U7 St Bernadettes Castle Hill Guildford McCredie Uniting White Played in August due to rain in June
2008 U7 OLOR/St Angelas Kellyville W St Michaels Baulkham Hills Giants Played in July due to rain in June
2009 U7 Lidcombe Churches Gold Guildford McCredie Uniting Black Played in August due to rain in June
2010 U7 OLOR/St Angelas Kellyville W OLQP Falcons L  
2011 U7 OLQP Falcons T Guildford McCredie Uniting Red  
2012 U7 Hills Spirit White Hills Spirit Blue  
2013 U7 Guildford McCredie Uniting White Wentworthville Uniting   
2014 U7 Wentworthville Uniting Blue OLQP Falcons Yellow  
2015 U7 OLQP Falcons Blue Guildford McCredie Uniting Red  
2016 U7 Wentworthville Uniting Gold OLQP Falcons Red  
2017 U7 washed out    
2018 U7 Lidcombe Waratah Guildford McCredie Uniting Red  
2019 U7 Kings Old Boys Blue Kings Old Boys White  
         
         
         
    Sue Grinyer Shield    
         
1978 U6 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1979 U6 OLSH Randwick    
1980 U6 Abbotsford Sports    
1981 U6 Georges Hall Sports Club    
1982 U6 Greystanes Churches    
1983 U6 Greystanes Churches    
1984 U6 Balmain PCBC    
1985 U6 No competition - washed out    
1986 U6 Greystanes Churches    
1987 U6 Greystanes Churches    
1988 U6 Abbotsford Junior Soccer Club Tigers    
1989 U6 No competition - washed out    
1990 U6 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1991 U6 Georges Hall Tigers    
1992 U6 Abbotsford Jnr Soccer Club    
1993 U6 Greystanes Churches    
1994 U6 Yaralla Soccer Club    
1995 U6 No competition    
1996 U6 Balmain Jnr Soccer Club    
1997 U6 Yaralla Soccer Club Blue    
1998 U6 No competition    
1999 U6 Carlingford Uniting    
2000 U6 Lidcombe Churches St Columbas Castle Hill B  
2001 U6 Penrith Churches OLOR Kellyville Green  
2002 U6 Fairfield City OLOR/St Angelas Kellyville White
2003 U6 No competition - washed out    
2004 U6 OLOR/St Angelas Kellyville W Guildford McCredie Uniting White
2005 U6 OLQP Falcons G Carlingford Uniting  
2006 U6 No competition - washed out    
2007 U6 OLOR/St Angelas Kellyville W Guildford McCredie Uniting White Played in August due to rain in June
2008 U6 Guildford McCredie Uniting Red Guildford McCredie Uniting White Played in July due to rain in June
2009 U6 OLOR/St Angelas Kellyville W OLQP Falcons Foxes Played in August due to rain in June
2010 U6 OLQP Falcons W OLOR/St Angelas Kellyville Purple
2011 U6 Newington Gunners OLOR/St Angelas Kellyville  
2012 U6 Lidcombe Churches Kings Old Boys  
2013 U6 OLQP Falcons Guildford McCredie Uniting White
2014 U6 St Columbas Castle Hill Guildford McCredie Uniting Red  
2015 U6 Lidcombe Churches Guildford McCredie Uniting Red  
2016 U6 Guildford McCredie Uniting White Guildford McCredie Uniting Red  
2017 U6 washed out    
2018 U6 Kings Old Boys Lidcombe Churches  
2019 U6 OLQP Falcons White Lidcombe Churches